17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Postimi

Etiketim: postimi

Postimi i Elon Musk për ta blerë Coca Cola-n është i...

0
Pasi bordi i Twitter-it ra dakord t'ia shiste kompaninë njeriut më të pasur në botë, Elon Musk, shefi i Tesla-s, bëri shaka për blerjen...
Postimi i Semit i bën fansat të dyshojnë se është mesazh për Donaldin

Postimi i Semit i bën fansat të dyshojnë se është mesazh...

0
Ditë më parë, Donald Veshaj bëri një publikim në rrjetet sociale, ku la të kuptohej se po përpiqet ta rifitojë Bora Zemanin.Ish-banori i Big...

Pas një postimi të lumtur në rrjetet sociale fshihet vetëm aktrim

0
Nëse jeni mërzitur nga postimet e pafundme të çifteve duke bërë selfie në palestra dhe duke shkuar në darka, atëherë kemi një lajm për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS