26.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Poste

Etiketim: poste

Tërhoqën pakon me kanabis në Postë, arrestohet të rinjtë në Durrës

0
Dy persona janë arrestuar në Durrës, pasi tërhoqën nga Dega Postare një pako kanabis. Dyshohet se shtetasit me iniciale E. H., 22-vjeç dhe E. H.,...

Trafikuan me postë kanabisin nga Anglia, arrestohen dy persona në Tiranë

0
Dy persona janë arrestuar në Tiranë, pasi trafikuan me anë të postës pako me kanabis. Shtetasit me iniciale A.Gj.,34 vjeç, dhe F., 64 vjeçe, akuzohen...

Si do votojnë emigrantët? Rama: Alternativa e vetme me postë, nuk...

0
Kryeministri Edi Rama thotë se është përjashtuar për arsye të konfliktit politik mundësia që emigrantët të votojnë në konsullatat apo ambasadat shqiptare që kanë...

Vota e emigrantëve me postë/ Rama: Problem regjistrimi në vendet ku...

0
Kryeministri Edi Rama u shpreh se alternativa e vetme e votimit për emigrantët shqiptarë është me postë, por se ky proces ka shumë vështirësi. ...

Vota e emigrantëve/ Gjiknuri: Çdo emigrant i regjistruar në gjendjen civile...

0
Kryeministri Edi Rama ka mbledhur Këshillin Koordinues të Diasporës lidhur me votën e emigrantëve në Reformën Zgjedhore. Damian Gjiknuri tha se për këtë proces...

Nisma e PS per me shume gra ne poste drejtuese, PD:...

0
TIRANË- Nismën e nisur nga PS-ja për të pasur më shumë gra në poste drejtuese, PD-ja e quan propagandë. Ish-deputetja,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS