10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Poshtra

Etiketim: poshtra

Ky është serbi që sulmon ashpër presidentin e Serbisë dhe tregon...

0
Edhe pse ka dalë në pension, Millojko Pantiq, komentatori legjendar i sportit të TV Beogradit, nuk ka paqe me qeverinë e Serbisë dhe e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS