19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Posht

Etiketim: posht

Chaney Jones hedh poshtë thashethemet e ndarjes nga Kanye West teksa uron reperin për ditëlindjen…

Chaney Jones hedh poshtë thashethemet e ndarjes nga Kanye West teksa...

0
Chaney Jones iu kundërpërgjigj raporteve se ajo dhe Kanye West janë ndarë me një video për nder të ditëlindjes së tij të 45-të të...
Gjykata spanjolle hedh poshtë ankesën e Shakirës në rastin e mashtrimit fiskal

Gjykata spanjolle hedh poshtë ankesën e Shakirës në rastin e mashtrimit...

0
Një gjykatë në Spanjë hodhi poshtë të enjten (26 maj) ankesën e këngëtares kolumbiane Shakira në një rast mashtrimi fiskal, duke i hapur rrugën...

Tifozët e Fejnordit ‘potere’ poshtë banesës së Sali Berishës. Banorët i...

0
Tiranë- Nisin telashet me tifozët e Conference Ligue. Problemet kanë filluar me tifozët e Fejnord.Mbrëmjen e kaluar ata kanë pushtuar lokalet në rrugën "Mustafa...
Fifi hedh poshtë thashethemet se është shtatzënë

Fifi hedh poshtë thashethemet se është shtatzënë

0
Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Filloreta Raçi-Fifi, prej disa muajsh po shijon një lidhje dashurie me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi.Ky i fundit është...
Rihanna dhe ASAP Rocky vazhdojnë të hedhin poshtë raportimet për ndarje, ndërsa këngëtarja me kre…

Rihanna dhe ASAP Rocky vazhdojnë të hedhin poshtë raportimet për ndarje,...

0
Barku në rritje i Rihannas u ekspozua plotësisht teksa ajo darkoi me të dashurin ASAP Rocky të dielën në mbrëmje, pak kohë pasi miqtë...
Bien poshtë thashethemet për një ndarje të mundshme mes Rihannas dhe ASAP Rocky – dyshja fotograf…

Bien poshtë thashethemet për një ndarje të mundshme mes Rihannas dhe...

0
Rihanna dhe i dashuri i saj, ASAP Rocky hodhën poshtë pretendimet e ndarjes pasi këngëtarja takoi dashurinë e saj dhe familjen e tij në...

Molotov poshtë makinës, policia sqaron ngjarjen: Nuk ishte në pronësi të...

0
Policia e Tiranës ka dhënë një sqarim lidhur një ngjarje pasditen e sotme ku një person ende i paidentifikuar ka hedhur një shishe me...

Turizmi në Shqipëri mbetet poshtë niveleve të para pandemisë, bie numri...

0
Numri i turistëve që kanë vizituar Shqipërinë nuk ka arritur të kapë ende nivelet e para pandemisë në dy muajt e parë të vitit,...

Kryeministri Rama: Më vijnë poshtë penxheres, por është të vësh duart...

0
Edi Rama ka komentuar sërish protestën për rritjen e çmimeve para kryeministrisë duke thënë se i njeh të gjithë zërat. Madje kur ka ndonjë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS