9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Portugali

Etiketim: Portugali

Formacionet zyrtare Portugali-Spanjë, derbi i gadishullit Iberik

0
Super sfida e sotme në mbrëmje do të jetë një spektakël i vërtetë. Portugalia do të presë në shtëpi Spanjën, ku premtohet të jetë një...

Nga vendet ekzotike në Spanjë e Portugali, ku do të pushojnë...

0
Me ndikimin në zbehje të Covid-19, vera 2022 premton shumë. Por, sipas agjencive turistike, duhet të përgatiteni për një shtrenjtim të lehtë të çmimeve....
Bebe Rexha do të performojë si e ftuar speciale në festivalin e komunitetit LGBTI në Portugali

Bebe Rexha do të performojë si e ftuar speciale në festivalin...

0
Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, vazhdon të jetë një emër shumë i kërkuar nëpër festivale dhe koncerte të ndryshme.Së fundmi, ajo është...

Nicole Scherzinger ndan pamje nga festa e ditëlindjes në Portugali, e...

0
Ajo sapo ka festuar ditëlindjen e 42-të dhe me këtë rast ka nisur pushimet me të dashurin e saj, Thom Evans, 35-vjeçar në Portugali. Dhe...

6 raste të reja me COVID-19 në Spanjë dhe Portugali në...

0
Portugalia në fund të muajit maj do të nisë futbollin e luajtur, ndërkohë që Spanja ka nisur stërvitjen individuale, mirëpo në këto dy shtete...

Portugali, femija lind pa fytyre, shkarkohet mjeku – Lajmi i Fundit...

0
Një mjek obstetër në Portugali u pezullua menjëherë pasi një fëmijë lindi pa hundë, sy e një pjesë të kafkës. Prindërit e foshnjës nuk kishin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS