9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Portokalli

Etiketim: portokalli

Recetë/ Hallvë me arra e lëng portokalli

0
Përbërësit 2 filxhanë çaj miell misri 1 filxhan vaj ulliri 2 filxhanë sheqer 5 filxhanë ujë 1 filxhan arra ose bajame 2 portokalle mesatare Kanellë Përgatitja Si fillim në tenxhere hidhni ujin, sheqerin...

Fakte interesante për planetin Tokë !

0
Fakte interesante për planetin Tokë !

Fakte Interesante Rreth Trupit Tuaj! [2020]

0
Fakte Interesante Rreth Trupit Tuaj!

10 Njerez Te Vrare Nga Peshkaqeni (SHQIPtube fakte interesante)

0
10 Njerez Te Vrare Nga Peshkaqeni (SHQIPtube fakte interesante)

Lefter Maliqi ironizon Parlamentin duke e quajtur një Portokalli të dobët....

0
Në studion e emisionit “Top Talk”, drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ishte i ftuar deputeti Myslim Murrizi. Disa javë më parë, me anë të...

5 arsye përse duhet të pini lëng portokalli çdo ditë

0
Lëngu i portokallit është ndër lëngjet më të njohura në të gjithë botën. Të pish një gotë me lëng portokalli çdo mëngjes është thuajse...

5 arsye përse duhet të pini lëng portokalli çdo ditë

0
Lëngu i portokallit është ndër lëngjet më të njohura në të gjithë botën. Të pish një gotë me lëng portokalli çdo mëngjes është thuajse...

Qumësht apo lëng portokalli në mëngjes, cilin duhet ta konsumoni

0
Nëse ju pëlqen ta nisni ditën me lëngje se sa me ushqim, gjasat janë që të jeni të dyzuar mes lëngut të portokallit dhe...

Qumësht apo lëng portokalli në mëngjes, cilin duhet ta konsumoni

0
Nëse ju pëlqen ta nisni ditën me lëngje se sa me ushqim, gjasat janë që të jeni të dyzuar mes lëngut të portokallit dhe...

Horoskopi Ditor – E Marte – 12 Maj 2020 | SHQIP

0
Horoskopi Ditor - E Marte - 12 Maj 2020 | SHQIP Horoskopi shqip, horoskopi ditor, horoskopi javor, horoskopi mujor, horoskopi vjetor, shenjat e horoskopit dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS