19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Porti

Etiketim: Porti

Moti i keq dhe deti me dallgë, Porti i Vlorës ndërpret...

0
Kapitaneria e Portit të Vlorës ka njoftuar se për shkak të motit të keq dhe detit me dallgë është ndaluar dhënia e leje-nisjes për...

“Do më jepte 200 mijë…”! Zbardhet dëshmia e oficerit të sigurisë...

0
“Gentian Malindi do më paguante 200 mijë lekë për ndihmën që do t’i jepja në Port. Ai më kërkoi ta ndihmoja për të nxjerrë...

Porti Durrës, qeni i Antidrogës zbulon 11 kg heroinë brenda gomës...

0
Shërbimet e Policisë Kufitare Durrës kanë goditur një rast të tentativës për trafikim të lëndëve narkotike. Gjatë kontrollit të ushtruar në vijën e dytë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS