17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Porta

Etiketim: porta

Për herë të parë që nga ndërtimi, riparohet porta tre në...

0
Hidrocentrali i Fierzës, më i madhi në vend ka nisur punën në vitin 1978 dhe prej asaj kohe nuk ishin kryer riparime në portat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS