14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Porsi

Etiketim: Porsi

Foto+Video/ Porsi një grabitës! Ariu shpërthen derën me putra dhe endet...

0
Një video thuajse surreale është duke qarkulluar në rrjete sociale. Në të shihet një ari që shpërthen me forcë derën kryesore të një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS