17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Porsalindur

Etiketim: porsalindur

Vlera neto e pasurisë së djalit të porsalindur të Rihannas është mbi një miliard euro – lë pas fë…

Vlera neto e pasurisë së djalit të porsalindur të Rihannas është...

0
Rihanna dhe i dashuri i saj, ASAP Rocky, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë javën e kaluar, u raportua të enjten.Dhe tani është...
Pas humbjes së djalit të porsalindur, Ronaldo publikon fotografinë e parë me të bijën: Dashuri e …

Pas humbjes së djalit të porsalindur, Ronaldo publikon fotografinë e parë...

0
Cristiano Ronaldo ka publikuar zyrtarisht në rrjete sociale fotografinë e parë me të bijën, gjegjësisht në Instagram.Futbollisti i famshëm, i cili do të mirëpriste...

​Rama: 121,955 të porsalindur kanë përfituar bonusin e bebes

0
Nga janari 2019, kur nisi programi universal i qeverisë, 121,955 të porsalindur kanë përfituar bonusin e bebes.Ndërsa ndau lajmin, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama...

E rëndë! Çifti shet në internet djalin e porsalindur…

0
Një çift i varur nga droga, është akuzuar në Kinë se kanë shitur djalin e tyre në internet për £7. 000, që të blinin...

Klea Huta poston foto e ëmbël me djalin e porsalindur

0
Çifti i njohur, Klea Huta dhe Elgit Doda dy ditë më parë janë bërë prindër. Lajmin e bukur e bëri me dije vetë moderatorja. Çifti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS