9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Porositë

Etiketim: porositë

Maska dhe këpucë për spitalet: Si po ndryshojnë porositë e industrisë...

0
Rifillimi i punës, pas izolimit dymujor ka sjellë frymëmarrje për bizneset dhe ekonominë në tërësi. Sektori i tekstileve dhe i këpucëve, që është një...

Basha mbledh kryesinë dhe ish-deputetët/ Ja 3 porositë që dha kreu...

0
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbledhur kryesinë dhe ish-deputetët në selinë blu, ku është diskutuar për situatën politike në vend. Basha është shprehur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS