18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Porosinë

Etiketim: porosinë

Ish-Presidenti i Shqipërisë Bamir Topi flet për martesën e vajzave dhe...

0
Ish-Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Prof. Dr Bamir Topi në një lidhje direkte nga shtëpia e tij për “E Diell” në Top Channel zbuloi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS