26.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Popullore

Etiketim: popullore

Baleta: Në 2016-tën masa popullore iu përgjigj thirrjeve të Erdoganit

0
Në “Tempora”, politologu Abdi Baletatha se në vitin 2016, masat popullore iu përgjigjën Erdoganit, në atë që ai e quante si grusht shteti. Baleta: Masa popullore...

Nusja në foto, sot ndër këngëtaret më të kërkura të muzikës...

0
Ajo padyshim është një nga këngëtaret më të kërkuara të muzikës popullore. Bëhet fjalë pë Afërdita Demakun e cila ka vite që është pjesë e...

Ndërron jetë mjeshtri i madh i valles popullore shqiptare, Besim Zekthi

0
Besim Zekthi, mjeshtri i valleve popullore, është ndarë sot nga jeta në moshën 84-vjeçare. Kryeministri Edi Rama shprehu ngushëllimet e tij për ndarjen nga...

Ndërron jetë mjeshtri i valles popullore shqiptare

0
Ndërron jetë mjeshtri i valles popullore shqiptare Ka ndërruar jetë për shkak të një sëmundje të rëndë, mjeshtri i valles popullore, Besim Zekthi. Teatri i Operas...

Vlerat dhe përdorimet e thanës në mjekësinë popullore

0
Krahas shijes së tyre, thanat janë ndër frutat medicinalë me përdorim të gjerë në mjekësinë popullore. Falë vlerave të tyre për shëndetin, thanat përdoren...

Tre eurodeputetë të partive popullore i kërkojnë llogari KE-së për shembjen...

0
Kur kanë kaluar më shumë se tri javë nga shembja e Teatrit kombëtar, tre eurodeputetë të partive popullore i kanë kërkuar llogari komision Evropian...

Përtërin tëmblin, mbron shëndetin e mëlçisë dhe nxjerr jashtë helmet: Kjo...

0
Është filtër universal i trupit tonë Mirëpo nëse nuk mirëmbahet drejt mund të “lodhet” nga stresi i tepruar i shkaktuar nga paushqyeshmëria, abuzimi me alkoolin...

Pija më e fuqishme popullore për veshka: Për dy javë shkrin...

0
Ilaçi më efikas, por njëherësh edhe më i lirë për të gjithë ata të cilët kanë probleme me veshkat është meli Ky drithë i lirë...

Pija më e fuqishme popullore për veshka: Për dy javë shkrin...

0
Ilaçi më efikas, por njëherësh edhe më i lirë për të gjithë ata të cilët kanë probleme me veshkat është meli. Ky drithë i lirë...

Si të ulet sheqeri pa ilaçe: Pesë receta nga mjekësia popullore!

0
Sheqeri i ngritur në organizëm është problem serioz mjekësor, i cili nuk bën të injorohet Sasia e ngritur e sheqerit në gjak çon deri në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS