9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Popullor

Etiketim: popullor

Chrome është shfletuesi më popullor

0
Edhe pse të paktë ishin ata që ishin të interesuar për Internet Explorer, duket se Microsoft po bën një punë shumë më të mirë...

“Shpiku ilaçin kundër COVID-19”, arrestohet mjeku popullor në Lezhë dhe nipi,...

0
Policia e Lezhës tha se ka vene ne pranga dy persona qe tregtonin ne menyre te paligjshme nje preparat qe pretendonin se ishte ilac...

“Kam ilaç kundër COVID-19”, arrestohet mjeku popullor në Lezhë dhe nipi...

0
Lezhë Finalizohet operacioni policor i koduar “Kuruesi i rremë”. Operacioni nga strukturat e Hetimit të Krimit në DVP Lezhë, në bashkëpunim të ngushtë...

Turrma vendase djeg të gjallë mjekun popullor pasi e akuzuan për...

0
Një mjek popullor që po punonte për një projekt të huaj në Guatemala është djegur i gjallë pasi u akuzua për magji nga banorët. ...

Shembja e Teatrit Kombëtar, Demalia: Qeveria s’ka më moral, duhet reagim...

0
Analisti Ilir Demlia bën përgjegjëse klasën politike për atë që po ndodh në Shqipëri, por mbi të gjitha qeverinë. Me atë që ndodhi me Teatrin...

Jeni gati për printin më popullor të momentit?

0
Jemi të sigurt që modeli më i shpeshtë i bluzëve që keni parë këto kohë është ky! Kudo në Instagram apo Tik Tok keni parë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS