9.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Poloninë

Etiketim: Poloninë

Kremlini: Marrdhëniet e Rusisë me Poloninë janë në nivelin më të...

0
Zëdhënësi i qeverisë ruse Dmitry Peskov tha sot se marrëdhëniet mes Rusisë e Polonisë janë” në nivelin më të ulët”, dhe kjo vlen edhe...

Amerika heq vizat për Poloninë

0
Duke filluar nga 11 nëntori, polakët mund të shkojnë në SHBA dhe të qëndrojnë për 90 ditë pa patur nevojë për vizë, njoftoi sot...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS