19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Politikisht

Etiketim: politikisht

Rama e quajti të vdekur, Berisha: Do ta çoj politikisht atje...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha, përballë moderatorëve Erion Kristo dhe Ornela Gaçe, ka folur për situatën politike në Shqipëri, por dhe për deklarata e bëra nga...

Tavo: Situata menaxhohet politikisht, lëreni propagandën e mbroni qytetarët

0
Që pas heqjes së masave kufizuese në Shqipëri është rritur ndjeshëm numri i të infektuarve dhe viktimave si pasojë e koronavirusit ku ditën e...

Shkarkimi i Metës/ Ulsi Manja: Do ta peshojmë mirë politikisht. Mund...

0
Deputeti i PS dhe kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja, në një intervistë për ABC news, ka folur në lidhje me opinionet e...

Mërtiri për vëllezërit Budina: Publikimi i emrave nga kryeministri shkelje ligjore,...

0
Publikimi i emrave të vëllezërve Budina si të infektuar me COVID-19 nga ana e kryeministrit ka shkaktuar shumë debat. Vetë artistët u shprehën se nuk...

Abazi: Rasti ndaj nesh është i montuar politikisht për ta arsyetuar...

0
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje dega në Shqipëria, është deklaruar para medieve pas lirimit nga ndalimi 72 orësh të tij dhe pesë personave të tjerë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS