18.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Politikën

Etiketim: politikën

Ky çuni i vitit 1994-1995, sot është problematik në politikën e...

0
Kur luante në vitet e 90-ta, e kishte një ëndërr: Kur do të vijë dita që të kthehet në palestrat sportive, që në ato vite...

Ruçi pret kryenegociatorin Mazi: Integrimi është kryeçështja që e bashkon politikën

0
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti sot Kryenegociatorin e Shqipërisë me Bashkimin Europian, Zef Mazin. Mësohet se Ruçi e uroi Mazin për detyrën shumë të...

Ruçi takon Zef Mazin: Integrimi, krye çështja që bashkon politikën shqiptare

0
Kryetari i Kuvendit, z. Gramoz Ruçi, priti sot Kryenegociatorin e Shqipërisë me Bashkimin Europian, z. Zef Mazi. Kryetari i Kuvendit e uroi z. Mazi...

“Do marr një vendim të rëndësishëm për politikën”/ Basha mbledh sot...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të mbledhë ditën e sotme Kryesinë e PD. Me anë të një postimi të bërë publik dje...

Basha: Nesër Kryesia e PD do të marrë një vendim të...

0
Kreu i Partisë Demokratike me anë të një postimi të bërë publik në Facebook ka shkruar se ditën e nesërme kryesia e Partisë Demokratike...

12 qershori, ditë feste për politikën dhe jo vetëm/ 29 vite...

0
E premtja e sotme, 12 qershor, shënon një sërë ngjarjesh të rëndësishme për politikë, figura politike si dhe përfundimin e pelegrinazhit në Kishën e...

“Zgjedhorja”/ Rama: Politika shqiptare në stad adoleshenti. Hera e parë që...

0
Kreu i qeverisë Edi Rama në fjalën e tij në parlament foli për zhvillimet e fundit politke sa i përket reformës zgjedhore. Rama...

Sistemi danez trazon politikën, SHBA propozon sistem proporcional me lista të...

0
Ambasada amerikane ka trazuar sërish tryezën e Këshillit Politik për reformën zgjedhore. Ndryshe nga PS dhe PD, të cilat nuk kanë shprehur vullnetin për ndryshimin...

Demokratët në debatin presidencial flasin për politikën e jashtme, klimën

0
Hetimet që mund të çojnë në proces për shkarkimin e mundshëm të presidentit Donald Trump lidhur me pretendimet se i bëri trysni Ukrainës ishte...

Teuta Rugova ‘harron’ politikën, fotografohet si modele

0
Është një nga fytyrat publike më të komentuara në media, kjo për shkak se është e bija e ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova. Ndonëse...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS