19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Policia shqiptare

Etiketim: policia shqiptare

Policia shqiptare pezullon 100 patentë shofer brenda 24 orëve në Rrugën...

0
Policia Rrugore ka gjobitur me qindra shoferë vetëm në 24 orë monitorim në Rrugën e Kombit.Përveç 331 gjobave, 100 drejtuesve u është pezulluar leja...

Kapet me armë, municione luftarake e uniforma të policisë, arrestohet 25-vjeçari...

0
Policia e Tiranës ka njoftuar sot arrestimin e një shtetesi 25-vjeçar, pasi është kapur me armë e municione luftarake. Policia bën të ditur se...

Plagosën 48-vjeçarin në Tiranë, 15 ditë burg për dy tifozët holandezë

0
Gjykata e Tiranës cakton masën e sigurisë "arrest në burg" me afat 15 ditor për dy tifozët holandezë, të akuzuar për "plagosje të rëndë"...

Dy fëmijë mbyten në liqenin e Prushit në Tiranë

0
Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në liqenin e Prushit në Tiranë, ku dy të mitur të moshave 11 dhe 13 vjeç...

Arrestohen 2 tifozët holandez që rrahën shqiptarin në Tiranë

0
Policia e Tiranës ka njoftuar sot arrestimin e dy shtetasve holandez për veprën penale plagosje e rëndë me dashje.Shtetasit D. B., 23 vjeç dhe...

Humbin turistët francezë në zonën e Llogarasë, policia nis kërkimet

0
Disa turistë francezë kanë humbur në zonën malore të Llogorasë në rajonin e Vlorës në jug të Shqipërisë. Sipas raportimeve në media, turistët kanë kërkuar...

Qëllon me armë në oborrin e fqinjit, parandalohet konflikti në Tiranë,...

0
Një 43-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi kërcënoi fqinjin e tij me armë.43-vjeçari B.M., gjatë një konflikti për motive të...

Efektivi i FNSH-së që plagosi 55-vjeçarin: Arma m’u shkrep aksidentalisht

0
Gjykata e Tiranës la në burg policin e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë, Lufti Gjyla, i cili tre ditë më parë plagosi shtetasin Myrteza...

Arrestimi i Ismail Morinës, Berisha: Rama me urdhër të Beogradit arreston...

0
Tifozi i njohur shqiptar Ismail Morina është arrestuar mëngjesin e sotëm në Kukës. Lajmi është publikuar në profilin e tij në Facebook.Për arrestimin e...

Në kërkim për kryerje të marrëdhënieve seksuale me të mitur, arrestohet...

0
Një 19-vjeçar me banim në Vlorë është arrestuar nga Policia në Kukës, pasi rezulton i shpallur në kërkim si i akuzua për kryerje të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS