18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Policia e shtetit

Etiketim: policia e shtetit

Qarkullonte me armë zjarri, vihet në pranga 40-vjeçari në Tiranë

0
Policia e Shtetit ka njoftuar sot përmbylljen e një operacioni policor në Tiranë për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e armëmbajtjes pa leje.Si...

Shpërthim tritoli në banesën e policit në Shkodër

0
Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar në orët e para të mëngjesit pranë një banese në fshatin Hot i Ri në zonën e Shkodrës.Nga...

Vrasja e policit në Tiranë, Meta: Ngjarje të tilla tronditin rëndë...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka reaguar sot pas incidentit në staciononin e policisë në Tiranë ku mbeti i vrarë një punonjës policie i...

Drogë, sera me kanabis, qindra arrestime dhe 28 operacione – Policia...

0
Gjatë kësaj jave janë arrestuar, proceduar dhe shpallur në kërkim 645 persona nga këta 186 janë arrestuar, 420 janë proceduar penalisht dhe 39 janë...

Lufta kundër kanabisit në Shqipëri, Çuçi mbledh drejtuesit e policisë së...

0
Pas takimit të para dy ditëve në Lezhë, Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka mbledhur sot në Tiranë drejtuesit e Policisë së Shtetit të...

Operacioni antidrogë në Korçë, arrestohen dy persona – u kapën me...

0
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës pasi u kapën me 51 kg kanabis në makinë.Në fazën e pestë e operacionit...

15 automjete të sekuestruara i bashkohen flotës së policisë shqiptare

0
Policia e Shtetit në Shqipëri ka njoftuar sot se 15 automjete, prodhime të viteve të fundit, njëri prej tyre i blinduar, të sekuestruara gjatë...

Transportonin 40 kg lëndë narkotike, arrestohen 3 shtetas në rrugën Shkodër-Lezhë

0
Policia e Shtetit në Shqipëri ka shpërndarë sot pamjet e një operacioni policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve.Sipas një njoftimi...

Protestuesit ultimatum Ramës për tri kërkesa

0
Protestuesit përballë kryeministrisë kanë adresuar ditën e hënë tri kërkesa për qeverinë, ku përfshihet heqja e tvsh-së për karburantet, pezullimi i përkohshëm i akcizës...

Zjarr në Lezhë, flakët përhapen në malin e Shelbuemit

0
Një vatër zjarri ka rënë pranë rrugës së vjetër nacionale Lezhë-Milot.Flakët po shpërndahen me shpejtësi në malin e Shelbuemit, për shkak të erës që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS