19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Policia e shteti

Etiketim: Policia e shteti

Nuk i ndalon patrullës dhe përplas dy policë në Durrës, arrestohet...

0
Një person është arrestuar pasi përplasi me makinë dy policë në Durrës.Ngjarja e rëndë ka ndodhur ne mbrëmjen e së enjtes pasi policët panë...

Vrasja në stacionin e policisë në Tiranë, zbardhet dëshmia e autorit...

0
Tirana është tronditur mbrëmjen e djeshme nga një ngjarje e rëndë e ndodhur në ambientet e Komisariatit nr. 3.Përplasja mes dy efektivëve të Policisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS