19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Policia e Shqipërisë

Etiketim: Policia e Shqipërisë

Aksidentoi 78-vjeçaren në Tiranë, procedohet penalisht drejtuesi i mjetit

0
Pas një video të publikuar në rrjetet sociale, ku shfaqet një automjet, drejtuesi i të cilit aksidenton një shtetase në Tiranë, Policia ka sqaruar...

Aksidenton 14-vjeçarin në Këlcyrë dhe largohet nga vendngjarja, policia në kërkim...

0
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Gur të Këlcyrës.Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se 30-vjeçari K. J., ka aksidentuar...

Zbulohet shtëpia e përshtatur për kultivimin e lëndëve narkotike në Tropojë,...

0
Policia e Tropojës ka zbuluar një ambient të përshtatur për kultivimin e kanabisit me anë të llambave në një banesë në të cilën kishte...

Rrëmbeu dhe dhunoi të riun në Krujë, arrestohet 22-vjeçari

0
Policia e Krujës ka vënë në pranga një 22 vjeçar nga Fushë Kruja nën akuzën e heqjes në mënyrë të paligjshme të lirisë dhe...

SPAK dorëzon kërkesën për arrestimin e deputetit të dorëhequr të PS-së...

0
Prokuroria e posaçme SPAK ka dorëzuar në Gjykatën e Posaçme të Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar (GJKKO) kërkesën për arrestimin...

Qendra e masazheve shfrytëzohej për prostitucion, tre të arrestuar në Tiranë

0
Policia ka finalizuar operacionin e koduar "Camouflage 22", duke vënë në pranga 3 persona pasi ka zbuluar një qendër masazhesh në të cilën ushtrohej...

Lëvizte me armë zjarri me vete, arrestohet 46-vjeçari në Tiranë

0
Policia e Shtetit ka publikua sot pamjet e arrestimit të shtetasit P. D., 46 vjeç, në Tiranë për armëmbajtje pa leje.Bazuar në informacionet e...

15 automjete të sekuestruara i bashkohen flotës së policisë shqiptare

0
Policia e Shtetit në Shqipëri ka njoftuar sot se 15 automjete, prodhime të viteve të fundit, njëri prej tyre i blinduar, të sekuestruara gjatë...

Babai plagos djalin me thikë në Berat, arrestohet 66-vjeçari

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në Berat, ku babai ka plagosur me thikë djalin e tij.Policia bën të ditur se,...

Transportonin 40 kg lëndë narkotike, arrestohen 3 shtetas në rrugën Shkodër-Lezhë

0
Policia e Shtetit në Shqipëri ka shpërndarë sot pamjet e një operacioni policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve.Sipas një njoftimi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS