19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Po

Etiketim: po

Berisha akuza qeverisë për Parkun e Butrintit: Rama po shfrytëzon planin...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha nga foltorja e Kuvendit ka hedhur akuza ndaj qeverisë dhe kryeministrit Rama se në zonat e Parkut Kombëtar të Butrintit do...

Sali Berisha dhe Ibsen Elezi po votohen për kryetarin e ri...

0
Mes moskuptimesh ligjore anëtarësia e Partisë Demokratike opozitare po voton për zgjedhjen e kryetarit të ri.Votimi për kandidatët Sali Berisha dhe Ibsen Elezi filloi...

Epidemia po shkon drejt shuarjes/ Mjekët: Pikëpyetje vetëm për mutacionet e...

0
Referuar shifrave të infektimeve ditore që cdo ditë e më shumë po shkojnë drejt zerimit, mjekët epidemiogë parashikojnë një verë të qetë.E vetmja pikëpytje...

​Tarifat e energjisë, KOSTT: Po rrezikohet siguria e operimit të sistemit

0
KOSTT ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Apelit kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike, duke thënë se një gjë e tillë e rrezikon sigurinë...

Xhaçka në Këshillin e Sigurimit: Lufta në Ukrainë po kërcënon sigurinë...

0
Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Olta Xhaçka deklaroi sot se, lufta në Ukrainë po kërcënon sigurinë e ardhshme globale të...

Kalojmë me të 1/3 e jetës sonë, ja si po përdoret...

0
Kompania "Datareportal" ka publikuar raportin e saj të këtij viti mbi përdorimin e internetit në mbarë botën. Shifrat janë shumë të larta, por jo të papritura. Pandemia ka sjellë rritjen e ndjeshme...

Komandanti i FSK-së po zhvillon vizitën e parë zyrtare në Gardën...

0
Komandanti i FSK-së Gjenerallejtënant Bashkim Jashari së bashku me ekipin e tij, me ftesë të Komandantit të Gardës Kombëtare të Ajova (GKA), Gjeneralmajor BenjaminCorell,...

67 raste të reja me koronavirus, tetë pacientë po marrin trajtim...

0
Në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 618 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 67 qytetarë, në këto bashki:33...

Elon Musk po shet aksione në SpaceX për të financuar blerjen...

0
SpaceX e Elon Musk po planifikon t'u shesë aksione punonjësve, raportojnë New York Post dhe Bloomberg.Sipas Business Insider, përcjell abc24.al, burimet thanë për The...

Debate për Srebrenicën! Analisti shqiptar: Po na del që Ramën e...

0
Ne emisionin "Open" në News24 është diskutuar edhe për rrëzimin që mazhoranca i bëri rezolutës që dënon gjenocidin në Bosnje, propozim i bërë ky...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS