20.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Plumbin

Etiketim: plumbin

Pengmarrje për një fjalë goje/ “Ma bëre borxh, të fus plumbin...

0
Tre të rinj janë në pritje të vendimit të gjykatës pas një hetimi njëvjeçar dhe një sërë rrëfimesh që tregojnë se si ata rrëmbyen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS