14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pluhur

Etiketim: pluhur

Deti i verdhë! Në Shëngjin e Velipojë del pluhur në breg,...

0
Edhe bregdeti i Velipojës është përfshire nga një fenomen i pazakontë i ujit, në dukje të parë si një ndotje por që nuk rezulton...

Sezoni turistik, Këlliçi sulmon qeverinë: Shqipëria e papërgatitur, pluhur betonieresh dhe...

0
Shumë pak kohë e ndan vendin tonë ngahyrja zyrtarisht në stinën e verës dhe rrjedhimitsht, në sezonin turistik të vitit 2022. Në lidhje me...

Sateliti tregon ‘përbindëshin’ me rërë dhe pluhur mbi oqeanin Atlantik dhe...

0
Imazhet ESA tregojnë përbindëshin’ me rërë dhe pluhur që shtrihet përtej Atlantikut. Kur stuhitë dhe erërat e forta godasin Saharanë, pluhuri dhe rëra ngritën si...

Llap/ Punimet për rrëzimin e ish-objektit të komunës s’ndalen as natën,...

0
Është duke u bërë rrënimi i objektit të vjetër të komunës së Podujevës. Por ajo çfarë shqetësoi qytetarët e kësaj ane është se përpos...

Përfundon rehabilitimi i aksit Elbasan-Banjë, Rama: Për herë të parë janë...

0
Kryeministri Edi Rama së bashku më ministren e Infrastrukturës, Belinda Balluku kanë inspektuar aksin rrugor Elbasan-Banjë që tashmë është i aksesueshëm për të...

Përfundon rehabilitimi i aksit Elbasan-Banjë, Rama: Për herë të parë janë...

0
Kryeministri Edi Rama së bashku më ministren e Infrastrukturës, Belinda Balluku kanë inspektuar aksin rrugor Elbasan-Banjë që tashmë është i aksesueshëm për të gjithë. ...

Maska me qumësht pluhur për një lëkurë plot freski

0
Kujdesi për lëkurën është një pjesë thelbësore e rutinës tuaj të përditshme, sidomos në këtë periudhë, ku lëkura është më delikate dhe më e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS