23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Plotësojnë

Etiketim: plotësojnë

Fansat ua plotësojnë kushtin, Enca dhe Don Xhoni tregojnë kur publikohet...

0
Enca mbeti e befasuar nga komentet e fansave. Enca Haxhia dhe Don Xhoni ka kohë që kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor. Së fundi, këngëtarja...

Nisin aplikimet për shërbimin e Policimit Vullnetar, ja kriteret që duhet...

0
Policia e shtetit me anë të një njoftimi bën thirrje për aplikime në projektin pilot me synimin e shërbimit për Policimin në Komunitet. ...

Ngritja e Kushtetueses bllokohet sërish, 6 kandidatë nuk plotësojnë kushtet, 3...

0
Bllokohet sërish ngritja e gjykatës kushtetuese e cila thuajse ishte gati për tu plotësuar me dy gjyqtarë për të çuar në gjashtë numrin e...

Nisin aplikimet/ 300 vende të reja në Polici, ja kriteret që...

0
HAPEN APLIKIMET PËR 300 VENDE NË SHKOLLËN BAZË TË POLICISË, PËR “PATRULLË TË PËRGJITHSHME” Procesi i aplikimit është i hapur deri në datën 10...

Ja kushti që duhet të plotësojnë këngëtaret për të bërë një...

0
“Me çdo këngëtare që është artiste”, ky është kushti që reperi Gent Fatali, ka për bashkëpunëtoret e tij në muzikë. Megjithatë,  në “Ftesë në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS