14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plotësisht

Etiketim: Plotësisht

Elon Musk thotë se do të ketë automjete plotësisht vetë-drejtuese në...

0
“Jam shumë i sigurt për funksionalitetin e plotë të vetë-drejtimit që po përfundon deri në fund të këtij viti”, thotë Elon Musk. “Është pothuajse duke...

Dyshohet për shkëndijë elektrike, digjet plotësisht një shtëpi në fshatin Kalivac

0
Një banesë është djegut fshatin Kalivac të Pogradecit. Ngjarja ka ndodhur ne oret e para të mëngjesit të sotëm rreth orës 01:20, ndërsa familja...

Listat nuk hapen plotësisht/ Reforma nuk parashikon krijimin e koalicioneve. Opozita...

0
Presioni ndërkombëtarëve dhe kundërshtia e forta të opozitës së bashkuar jashtë parlamentit, nuk penguan shumicën qeverise dhe opozitën parlamentare ti hapin dritën jeshile ndryshimit...

Lirohet plotësisht lëvizja në mbikalimin e Banullës

0
Ministria e Infrastrukturës informon publikun se ka përfunduar montimi i trajeve në mbikalimin e Banullës, kryqëzimi i autoudhës A6 me autoudhën A7.1. Tani komunikacioni është...

Hoti: Sot u trajtuam si plotësisht të barabartë me Serbinë

0
Kryeministri Avdullah Hoti sonte në Rubikon duke folur për samitin virtual të Parisit, ka thënë se Kosova u trajtua e barabartë me Serbinë. ‘’Sot u...

De Rossi thotë e është plotësisht i gatshëm për t’u bërë...

0
Daniele De Rossi i dha fund karrierës si futbollist disa muaj më parë, pasi vendosi të lërë edhe Boca Juniors, që ishte skuadra e...

Metoda “27 minuta” që ju ndryshon plotësisht jetën

0
Disa ndryshime të thjeshta që mund të bëni në mëngjes, mund të ndihmojnë që gjendja juaj të përmirësohet dhe të rrisni nivelin e lumturisë...

Qardaku plotësisht i shëruar

0
Kategoria Superiore e pastër nga Koronavirusi. I vetmi futbollist i rezultuar pozitiv me COVID-19 një ditë para rikthimit të kampionatit, Eridon Qardaku, tashmë është...

Grupi i PPE në Parlamentin Evropian: PD të angazhohet plotësisht në...

0
Zëvendëskryetari i Grupit të PPE-së në Parlamentin Evropian, Andrey Kovatchev i ka bërë thirrje Partisë Demokratike që të bëhet pjesë e reformës zgjedhore. Përmes një...

Godole: Dosjet e sigurimit të shtetit nuk dëshmojnë plotësisht krimet e...

0
Për pedagogen Jonila Godole krimet e komunizmit nuk mund të dëshmohen vetëm nga zbardhja e dosjeve të sigurimit të shtetit. Në një intervistë për Ora...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS