18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plazhi

Etiketim: Plazhi

Nisi plazhi/ Bregdeti mbushet me vizitorë nga vendi, Kosova dhe të...

0
Sezoni turistik u hap më 3 maj, por kjo është fundjava e parë që ka kthyer masivisht pushuesit në plazhet e Durrësit. Temperaturat e...
Kourtney Kardashian publikon video provokuese nga plazhi me të dashurin, duke e prekur në të pasm…

Kourtney Kardashian publikon video provokuese nga plazhi me të dashurin, duke...

0
Ajo u fejua me bateristin Travis Barker në tetor pas një romance të stuhishme 10 mujore.Dhe të premten, Kourtney Kardashian ndau me ndjekësit në...

Ledri vjen me foto nga plazhi, shikoni si e ngacmon Sara

0
Ledri Vula dhe Sara Hoxha është janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës. Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e...

E pazakontë/ Deputeti jep opinionin për shkarkimin e Metës nga plazhi

0
Deputeti i opozitës parlamentare ka marrë pjesë në mbledhjen e Komisionit Hetimor për presidentin Ilir Meta nga plazhi. Teksa është zhvendosur për pushimet e verës,...

Nora Istrefi përshëndet nga plazhi me vajzën e saj

0
Nora Istrefi po i vazhdon pushimet. Ka ditë që këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka shkuar në bregdet për ti kaluar pushimet. E bazuar në...

Prezantuesja seksi provokon duke pozuar joshëse nga plazhi

0
Lei Kraja ka provokuar me bikini. Prezantuesja e sportit, Lei Kraja, edhe njëherë është shfaqur joshëse në Instagram. Derisa po i shijon pushimet në det, ajo...

Partnerja e Ronaldos provokon rëndë me imazhet e fundit nga plazhi

0
Georgina Rodriguez duket tejet seksi. Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, duket tejet joshëse në imazhet e fundit, shkruan lajmi.net. Teksa po shijon pushimet në det,...

Melinda, e mrekullueshme me pozën me bikini nga plazhi

0
Melinda Ademi arrin të tërheqë vëmendjen e fansave të saj sa herë që publikon fotografi që vënë në pah bukurinë e saj. Reperja, e cila...

Barbados, oferta e rrallë: Një vit punë nga plazhi për të...

0
Njerëzit që punojnë në distancë mund të kenë shansin të zhvendosen në Barbados për një vit, sipas propozimeve të reja që po merr në...

Flaka Krelani merr vëmendjen me linjat teksa sjell fotografi provokuese nga...

0
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, duket se së fundmi ka vendosur t’i japë vetes disa ditë të mira pushimi. Ajo është duke u relaksuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS