23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Plazheve

Etiketim: plazheve

​Kumbaro: Këtë vit baret e plazheve, me leje të posaçme të...

0
Nën drejtimin e ministres së Turizmit dhe Mjedisit së Shqipërisë Mirela Kumbaro është mbledhur Task Forca e turizmit, në vijim të punës që ka...

Rritja e temperaturave, qytetarët u drejtohen plazheve

0
Rritja e temperaturave në fundjavë ka shtuar fluksin e qytetarëve që i drejtohen bregdetit. Në autostradën Tiranë-Durrës ka patur një numër të lartë automjetesh. Nga pamjet...

Kufiri i hapur me Kosovën/ Pushuesit dynden drejt plazheve të Shqipërisë

0
Temperaturat e larta janë shoqëruar me një trafik të ngarkuar në rrugë dhe dyndje të njerëzve në bregdet këtë fundjavë të fundit të qershorit. Plazhet...

Zgjatet sezoni turistik deri më 15 nëntor, hapja e plazheve nën...

0
Sezoni turistik veror do të zgjatet deri më 15 nëntor si një mënyrë që bizneset të kenë mundësi të rekuperojnë të ardhurat që humbën...

Zgjatet sezoni turistik deri më 15 nëntor, hapja e plazheve nën...

0
Sezoni turistik veror do të zgjatet deri më 15 nëntor si një mënyrë që bizneset të kenë mundësi të rekuperojnë të ardhurat që humbën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS