24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Platformen

Etiketim: platformen

Joe Biden përqafon populizmin liberal në platformën zgjedhore

0
Joe Biden bëri komente ditët e fundit kur po vizitonte një punishte metali në Pensilvani, disa kilometra larg shtëpisë së tij të fëmijërisë. Ai...

Ndikimi i këngëtarëve shqiptare në botë, Apple Music krijon platformën muzikore...

0
Vajzat shqiptare kanë arritur që emri i vendit tonë të dëgjohet kudo në botë fal suksesit që kanë arritur në skenën e muzikës ndërkombëtare. Rita...

Ftesa për dialogun/ Kurti refuzon platformën e Hotit

0
Vetëvendosja e ka refuzuar ftesën e Kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti për të marrë pjesë në diskutimet e thirrura nga qeveria e tij. Sipas...

Meta: Rama e dinte qe me 8 prill per platformen, e...

0
Presidenti Ilir Meta ndodhet ne nje konferencë për median lidhur me platformen prej 14 pikave që ia ka vënë në dispozicion edhe kryeministrit Edi...

Meta sqaron platformën që ‘acaroi’ SHBA-të: Ia propozova Ramës dhe ambasadorëve...

0
Presidenti Ilir Meta ka dalë në një konferencë pvr mediat duke sqaruar qëndrimet e tij për temat e aktualitetit politik. Ai u shpreh se mosfunksionimi...

Facebook dëshiron të ndërtojë ‘meme urrejtëse’ për të pastruar platformën e...

0
Kompjuterët e kanë të vështirë të lexojnë tekst dhe imazhe në të njëjtën kohë siç bëjnë njerëzit, kështu që gjiganti i rrjeteve sociale po...

Shehi: Nese nuk pranojne platformen tone do te kalojme ne mjete...

0
Kryetari i LZHK-së Dashamir Shehi ka deklaruar se opozita ka përcaktuar strategjinë për zgjedhje të parakohshme. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS