14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Planifikojnë

Etiketim: planifikojnë

Shkencëtarët planifikojnë organizimin e një koncerti me 4.000 njerëz, për studimin...

0
Një ekip nga universiteti Martin Luther i Halle-Wittenberg po rekruton njerëz për një ‘eksperiment coronavirusi’, në një stadium të mbyllur në Leipzig me shkrimtarin...

Nicole Scherzinger dhe Thom Evans planifikojnë të bëhen prindër

0
Nicole dhe Thom duket se së shpejti do ta zgjerojnë familjen. Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj Thom Evans duket se kanë...

Gara e Jerez – Alex dhe Marc Marquez planifikojnë një gjest...

0
Moto Grand Prix do të fillojë javën e ardhshme. Moto GP merr startin e sezonit 2020 në Spanjë, në Grand Prixin që zhvillohet në pistën...

Shkencëtarët po planifikojnë testin për koronavirus me anë të telefonit

0
Një aplikacion i smartfonëve mund të jetë në gjendje të diagnostikojë koronavirusin duke përdorur mikrofonin në pajisje për të matur ndryshimet në tingujt e...

Zayn Malik dhe Gigi Hadid planifikojnë të martohen

0
Zayn po planifikon të martohet me Gigin. Pasi pushtuan të gjitha mediat me lajmin se po bëhen prindër edhe martesa është e pritshme, shkruajnë mediat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS