14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plaçkitjet

Etiketim: plaçkitjet

Protesta të reja, shpërthejnë plaçkitjet në Kili përkundër kabinetit të ri

0
Protestat e reja dhe sulmet ndaj bizneseve shpërthyen të hënën në Kili përkundër zëvendësimit të presidentit Sebastián Piñera të tetë ministrave kryesorë të kabinetit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS