16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pjesëmarrës

Etiketim: pjesëmarrës

“Je pjesëmarrës në krim” debati i ashpër mes aktorëve Imami dhe...

0
Një debat i fortë u zhvillua mes dy aktorëve, Edmond Budina dhe Artan Imami ne “Open” per shembjen e godines se teatrit. Debati nisi kur...

Mogherini takon sonte liderët e Ballkanit Perëndimor, pjesëmarrës edhe presidenti Thaçi...

0
Shefja e diplomacisë evropiane, Federica Mogherini do të zhvillojë sonte në Bruksel një darkë pune me liderët e Ballkanit Perëndimor. Mësohet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS