24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pis

Etiketim: pis

Dalin pamjet e shtëpisë me kanabis në Kurbin, arrestohet 34-vjeçari

0
Policia e Kurbinit ka njoftuar sot arrestimin e një 34-vjeçar pasi kishte përshtatur banesën në ambient për kultivimin e kanabis sativa.Në një postim në...
Ia vjedhin atletet përpara shtëpisë ku jeton, reagon Gold AG: Ramazani dikujt nuk ia lë shenjë

Ia vjedhin atletet përpara shtëpisë ku jeton, reagon Gold AG: Ramazani...

0
Artisti i njohur shqiptar, Gold AG, është mjaft aktiv dhe ndan me ndjekësit imazhe e video të ndryshme nga përditshmëria.Ai së fundmi ka shpërndarë...
Një person është qëlluar jashtë shtëpisë së reperit DaBaby në Karolinën e Veriut

Një person është qëlluar jashtë shtëpisë së reperit DaBaby në Karolinën...

0
Një person u qëllua dhe u plagos jashtë shtëpisë së reperit DaBaby në Karolinën e Veriut, thanë autoritetet të enjten, por ishte e paqartë...

Gypat e kanalit ua pamundësojnë ndërtimin e shtëpisë një familjes në...

0
Familja Kurta nga Plemetini i Obiliqit thonë se janë shfrytëzuar nga një kompani, e që kjo po ua pamundëson ndërtimin e shtëpisë së re.Brenda...
Ish-punonjësit e shtëpisë së Kim Kardashianit e paditin dhe i kërkojnë dëmshpërblim për keqtrajti…

Ish-punonjësit e shtëpisë së Kim Kardashianit e paditin dhe i kërkojnë...

0
Vazhdojnë të rikthehet në vëmendje rasti i sipërmarrëses Kim Kardashian, e cila u padit nga ish-kujdestarja sanitare e shtëpisë së saj, dhe tashmë Kim...

Fëmijët i vënë zjarrin shtëpisë në Berat

0
Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen "Donika Kastrioti" në Berat. Mësohet se zjarri është shkaktuar aksidentalisht nga dy fëmijët e shtëpisë që...
Beniada Nishani prezanton ambientet e shtëpisë luksoze në Shqipëri

Beniada Nishani prezanton ambientet e shtëpisë luksoze në Shqipëri

0
Ajo është bërë e njohur që nga pjesëmarrja në Big Brother VIP.Bëhet fjalë për modelen Beniada Nishani e prezantuar për publikun edhe me mbiemrin...

Kandidati në Durrës i “Shtëpisë së lirisë”: Fituam një kauzë shpirtërore...

0
Kandidati i koalicionit "Shtëpia e lirisë" në Durrës tha se fituan një kauzë shpirtërore dhe morale."Të dashur qytetarë, votues të djathtë dhe të majtë,...

Hyri për të grabitur dhe goditi për vdekje dy gratë e...

0
36-vjeçari Ali Zili që dyshohet se vrau dy gra në fshatin Progër, pasi u hyri në shtëpi për t'i grabitur, është ndaluar pak minuta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS