14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pikën

Etiketim: pikën

Dje qëndroi e bllokuar, sot në pikën doganore të Gjirokastrës kanë...

0
Në 24 orët e fundit në pikën doganore Shqipëri-Greqi në Gjirokastër kanë kaluar 2676 shtetas në hyrje–dalje. 1296 prej tyre kanë qenë në hyrje,...

Murrizi: Firmosëm për listat e hapura dhe ndryshimet kushtetuese, nuk jam...

0
Përfaqësuesi i Grupit Demokrat, Myslim Murrizi, ka folur menjëherë pas marrëveshjes së arritur mes opozitës parlamentare dhe PS për Reformën Zgjedhore. Murrizi ka thënë...

PD në këshillin politik, kujton pikën 12 të marrëveshjes: Bie ndesh...

0
Top Channel sjell të tjera detaje nga ajo se çfarë po diskutohet prapa dyerve të mbyllura të tryezës së Këshillit Politik. Kështu mësohet...

Dhurata Dora dhe Azet ia vënë pikën, sapo lansuan hitin!

0
Këngëtarja e suksesshme shqiptare e cila njihet për hite të shumta Dhurata Dora, ka bashkuar forcat edhe një herë me reperin Azet. Dyshja sapo kanë...

Kapen 25 mijë paundë të padeklaruara në pikën e Kalimit Kufitar...

0
Në pikën e Kalimit Kufitar “Tre Urave” në Përmet kapen 25 mijë paundë të padeklaruara. Sasia e monedhave britanike është kapur gjatë një kontrolli të...

I dënuar në Kroaci/ Maqedonasi në kërkim ndërkombëtar arrestohet në pikën...

0
Një tjetër person i shpallur në kërkim ndërkombëtar arrestohet nga Policia e Shtetit. Bëhet fjalë për një 37 vjeçar maqedonas të shpallur në kërkim,...

“Jemi në pikën më të ulët”, ish-ministri flet për dialogun Kosovë-Serbi...

0
Ish-ministri i Jashtëm, Aldo Bumçi, ka folur për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë dhe rolin e Shqipërisë. Bumçi akuzoi kryeministrin Rama, se me kursin...

Bitcoin bie në pikën më të ulët që prej një muaji

0
Tregtuesit e kriptomonedhave panë këtë javë që çmimi i bitcoinit të rritej e të binte përpara se të tkurrej në 9,054 dollarë më 28...

Saimir Tahiri: Rikthimi në pikën zero në vetvete është padrejtësi

0
“Rikthimi në pikën zero në vetvete është padrejtësi” deklaroi ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri. “Beteja nis nga e para. Zvarritja eshte padrejtesi.” "S’kam bërë asnjë...

Saimir Tahiri: Rikthimi në pikën zero, padrejtësi. Kam kusuret e mia...

0
Saimir Tahiri nuk e ka pritur për rikthimin e çështjen së tij dhe e ka cilësuar si një zvarritje. Pas vendimit për ta rikthyer çështjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS