27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pikante

Etiketim: pikante

Kofshë pule në salcë soje dhe susam: Pikante, të shijshme dhe...

0
Është një recetë plot me vlera ushqyese, prandaj mos ngurroni ta përgatisniPërbërësit:- 1 lugë erëza të thata, - 2 lugë miell misri, - 2...

Pikante/Rama bëhet me ngjyrë stilolapsi në ballë, Jorida Tabaku s’e mban...

0
Kryeministri Edi Rama është zhgarravitur në ballë teksa dëshmonte tek Komisioni Hetimor për Inceneratorët.Rama u bë me bojë stilolapsi. Pasi kryeministri evidentoi zhgarravinën, nuk...

“Takimi me Federer një nga momentet më pikante të jetës time”

0
Skiatorja amerikane Mikaela Shiffrin, në një intervistë të dhënë në prag të fillimit të sezonit 2019-2020, ka deklaruar se ka patur shumë emocione kur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS