30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pik

Etiketim: pik

Vetëm 1 pikë larg titullit kampion, Pioli jep kushtrimin te Milani

0
Dita e madhe po vjen. Milani ka në duart e tij mundësinë për të fituar titullin e Serie A pas 11 vitesh "agjërim". Herën...

Epidemia po shkon drejt shuarjes/ Mjekët: Pikëpyetje vetëm për mutacionet e...

0
Referuar shifrave të infektimeve ditore që cdo ditë e më shumë po shkojnë drejt zerimit, mjekët epidemiogë parashikojnë një verë të qetë.E vetmja pikëpytje...
Populli shqiptar i dha pikë Serbisë, ndërsa juria profesionale e Kroacisë e vlerësoi me pikët mak…

Populli shqiptar i dha pikë Serbisë, ndërsa juria profesionale e Kroacisë...

0
Eurovisioni shpesh është komentuar dhe kritikuar si festival i ndikuar politikisht në sistemin e votimit.Por mesa duket, Shqipëria duket se po i largohet gjithnjë...

Inflacioni i të varfërve në Shqipëri, 0.8 pikë % më i...

0
Kur çmimet rriten ata që paguajnë më shtrenjtë janë pjesa më e varfër e popullsisë, pasi shpenzimet e tyre janë të përqendruara në artikujt...

Kryetari i Deçanit kujton Kuvendin “Verrat e Llukës”: Ishte pikë kthese...

0
Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj përmes një postimi në facebook ka kujtuar kuvendin madhëshor të pajtimit para 32 viteve në Llukë të...

Pashkët ortodokse/ Volum kontrollesh në pikëkalimin e Kakavijës, ulet ritmi i...

0
Përgjatë 24 orëve të fundit shërbimet e DVKM Gjirokastër, kanë përballuar një volum normal aktivitetesh në kontroll të udhëtarëve dhe mjeteve, në pikëkalimin e...

Energjia dhe dështimi me diversifikimin/ Shqipëria në pikën zero, prodhimi bazohet...

0
Kriza energjetike globale tregoi, edhe një herë, qartësisht dështimin e Shqipërisë në diversifikimin e sektorit. Fakt është që vendi po shpenzon qindra miliona euro...

Si po i shtrembërojnë dizinformatat pikëpamjen e të rinjve mbi luftën...

0
Që kur Moska nisi sulmit kundër Ukrainës, në mediat sociale janë përhapur informacione dhe dizinformacione mbi luftën. Po si kanë ndikuar postimet në rrjetet...

Rishfaqet Kukësi i vjetër, kaskada e Drinit pranë pikës së fundit

0
Rrënojat e Kukësit të vjetër, të përmbytur nga liqeni i Fierzës kanë rishfaqet në sipërfaqe, çka tregon se niveli i liqenit, që është ujëmbledhësi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS