26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pietro

Etiketim: Pietro

Man United interesohet për Pietro Pellegri

0
Pietro Pellegri ka rënë në radarin e Manchester United. Sipas Sky Sport Italia dhe ekspertit të transferimeve, Gianluca Di Marzio, Ole Gunnar Solskjaer ka dhënë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS