23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Petrit

Etiketim: Petrit

Petrit Vasili ironizon Ramën dhe rikthen deklaratën e një viti më...

0
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka ironizuar sulmet e kryeministrit Edi Rama një ditë më parë ndaj SPAK.Vasili shprehet se histeria e sulmit të...

Petrit Vasili zbulon me çfarë po ushqehet drejtësia

0
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, me anë të një postimi në rrjetin e tij social 'Facebook' ka ngritur shqetësimin se në...

Marrëveshja PS-opozitë parlamentare, reagon Petrit Vasili: Rilindja po bën marrëveshje me...

0
Ka ardhur reagimi i parë nga radhët e opozitës, për marrëveshjen e bërë sot mes Partisë Socialiste dhe opozitës parlamentare për listat e hapura...

Reforma në limitet e afatit, SHBA bisedë “kokë më kokë” me...

0
Shtetet e Bashkuara  të Amerikës po luajnë një rol të fortë që palët të arrijnë dakortësinë për Rëformën Zgjedhore brenda afatit të zotuar. Prej orës...

Flet udhëheqësi i tifozëve të Bayernit në Kosovë, Petrit Sadriu: Rikthimi...

0
Pandemia botërore ka pezulluar që një kohë të gjatë aktivitetin futbollistik pothuajse në gjithë botën. Disa shtete janë duke tentuar që t’i rifillojnë garat në...

Binaj: Unë e kam emrin Flori dhe grekët ma bëjnë Jani,...

0
I ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte aktori i humorit Florian Binaj. Në studio po flitej mbi emrat e fëmijëve. Flori tha...

Petrit Vasili: Shteti shqiptar ka 137 mld leke borxh – Lajmi...

0
Nënkryetari i Lëvizjes Socialsite për Integrim, Petrit Vasili ka sulmuar ashpër qeverinë shqiptare, ku thotë se kjo e fundit nuk paguan...

U arrestua pas vdekjes së dy punëtorëve, Gjykata liron biznesmenin Petrit...

0
Gjykata e Apelit ka liruar ditën e sotme administratorin e ‘Skela Syla’, Petrit Syla. Vendimi është marrë nga trupa gjykuese e përbërë nga Artur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS