24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pesimist

Etiketim: pesimist

Bill Gates, pesimist për krijimin e vaksinës: Mund të mos jetë...

0
Themeluesi i Microsoft-it, Bill Gates paralajmëroi se vaksina kundër koronavirusit mund të mos jetë shumë efikase si barrierë për përhapjen e infektimit. Në një...

Jeta në çift me një partner pesimist

0
Idetë dhe mendimet e errëta janë të pashëndetshme. Të kuptosh motivacionet e një partneri pesimist dhe të përpiqesh të analizosh ndjenjat e tij është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS