fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Përplasje

Etiketim: Përplasje

Kaos në Rio de Janeiro, festa përfundon në përplasje të dhunshme

0
Përleshjet shpërthuen në qytetin brazilian të Rio de Janeiro ndërsa policia luftoi me tifozët e futbollit të cilët festonin fitoren e ekipit të tyre...

Perplasje mes banoreve dhe punonjesve te IKMT ne Radhime – Lajmi...

0
Përplasje mes banorëve të Orikumit dhe të Rradhimës me policinë dhe me punonjësit e IKMT-së.   Ata...

Aksioni i IKMT, tensione në Radhimë, përplasje gjatë prishjes se lokaleve...

0
Inspektoriati i Mbrojtjes se Territorit i mbështetur edhe nga forcat e nderhyrjes se shpejte shembi gjate oreve të para të mëngjesit objektet ku një...

Përplasje me armë në Shijak, shpallet në kërkim autori – Lajmi...

0
Shpallet ne kerkim personi qe qelloi me arme mbremjen e djeshme ne Shijak. Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Shijak, pas një pune hetimore...