fbpx
11 C
Tirana
Tuesday, April 7, 2020
Ballina Etiketimet Përdhunohet nga i dashuri dhe shokët e tij

Etiketim: Përdhunohet nga i dashuri dhe shokët e tij

Përdhunohet nga i dashuri dhe shokët e tij, 19-vjeçarja në Përmet/...

0
Në një fshat të Këlcyrës, një 19-vjeçare është abuzuar seksualisht nga disa gjimnazistë të moshës 17-18 vjeçare. Dyshohet se vajza ka qenë e përfshirë në...