27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasqyrimi

Etiketim: pasqyrimi

Greqia zbut format diskriminuese, anulohet pasqyrimi i fesë dhe shtetësis në...

0
Në përputhje me një vendim të Autoritetit të Mbrojtjes së të Dhënave Personale është bërë e ditur eliminimi i të dhënave të fesë dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS