23.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasmeve

Etiketim: pasmeve

Miss BumBum denoncon Pique: Më kërkoi përmasat e të pasmeve, ndërsa...

0
Thashethemet për tradhti në çiftin Shakira dhe Gerard Piqué nuk kanë të ndalur tani që kriza në çift është në ballinën e mediave. Të...

Pas një nate të çmendur, 22-vjeçarja zgjohet dhe gjen të shkruar...

0
Një vajzë ka mbetur pa fjalë kur u zgjua dhe gjeti inicialet e shtatë djemve pranë të pasmeve, pas një nate të çmendur në...

Pas një nate të çmendur me 7 djem, 22-vjeçarja bën tatuazh...

0
Megan Gerrard ishte në një udhëtim me shoqet e saj në ishullin spanjoll në korrik 2018. 22-vjeçarja dhe gjashtë mikeshat e saj u njohën...

Afërdita Dreshaj duket joshëse në fustanin e kuq, bashkëshorti nuk mund...

0
  Afërdita Dreshaj dhe hokeisti Jakub Kindl kanë filluar pushimet në Miami. Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl njësoj si vitin e kaluar kanë zgjedhur Miamin si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS