24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasme

Etiketim: pasme

“Hajde të pasme”, Trejsi Sejdini “dogji” rrjetin me pozat e nxehta...

0
Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, ka disa ditë që është kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe po bën pushime në Shqipëri. Përmes postimeve...

Për herë të parë në histori, Mercedes S-Class ofron mbrojtje në...

0
Mercedes Benz S-Class është një ndër më të mirët e firmës. Modeli i ri që po vjen për vitin 2021 ka thyer akullin sërish, duke...

Motra e Encës me të pasme ia prek organin gjenital një...

0
Ajo njihet për format provaktive. E së fundmi Uindi Haxhia na tregon edhe prapaskenat se si zhvillohen këto fotografi. Në Instagram ajo hodhi disa foto, ku...

Thalia pozon me të pasme të kthyera

0
  Thalia Hall ka hedhur një fotografi në Instagram ku edhe njëherë shihet se pozoi me bikine. Por, edhe kësaj radhe, ajo zgjodhi bikine vijë dhe...

Njihet për të pasme gjigante, tani Kim ka habitur të gjithë...

0
Kim Kardashian e ka zbuluar gjoksin. Kim Kardashian njihet për të pasmet gjigante, mirëpo së fundmi e ka marrë vëmendjen edhe me gjoksin. Në foton e...

Me pozë atraktive, Bebe Rexha vë në dukje pjesën e pasme...

0
Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka prej muajsh që qëndron e izoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles. Ajo ka qëndruar atje...

Bentley Flying Spur me ulëset e pasme, më të mira që...

0
Niveli më i lartë i luksit, në ulëse që ngrohen dhe ventilohen, derisa pozicionohen në 14 pozita të ndryshme dhe ofrojnë pesë lloje masazhi Me...

Fjolla Morina: Për të thënë të vërteta, duhet të kesh të...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, shpesh ka bërë bujë me deklaratat e saj. Së fundmi, ajo përmes një shkrimi të publikuar në InstaStory, ka...

Deshtojne negociatat ne Bruksel, Macron shmang mediat, del nga dera e...

0
Dështojnë përfundimisht negociatat për zgjerimin e BE në samitin e Brukselit. Sipas EurActiv, kjo çështje nuk është në axhendën e sotme....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS