32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pashk Palokaj

Etiketim: Pashk Palokaj

Arrestohet kryetari i Dhomës së Tregtisë në Lezhë, i ra një...

0
Ditën e sotme në qytetin e Lezhës është arrestuar kryetari i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë, Pashk Palokaj. Urdhër arresti është lëshuar nga Prokuroria e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS