27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasagjerja

Etiketim: pasagjerja

Aksident në Tiranë, shoferja humbet kontrollin dhe del nga rruga, plagoset...

0
Një aksident i ka ndodhur disa minuta më parë në Tiranë në Rrugën Kuvajt. Mësohet nga policia se drejtuesja e automjetit ka humbur kontrollin e...

Përmbyset makina në Qafë-Kashar, pasagjerja dërgohet me urgjencë në spital

0
Pas atij të Shkodrës, një tjetër aksident është shënuar pasditen e sotme në Qafë-Kashar, ku një mjet ka dalë nga rruga dhe është kthyer...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS