31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Partnerja

Etiketim: partnerja

Ish-partnerja, Kate Moss merr pjesë në koncertin e Johnny Depp në Londër

Ish-partnerja, Kate Moss merr pjesë në koncertin e Johnny Depp në...

0
Modelja Kate Moss mori pjesë në koncertin 'rock' të Johnny Depp të martën në Londër, teksa është në pritje të një vendimi në padinë...
Ish-partnerja e Johnny Depp, Kate Moss pritet të dëshmojë në gjyqin e tij me Amber Heard

Ish-partnerja e Johnny Depp, Kate Moss pritet të dëshmojë në gjyqin...

0
Kate Moss do të dëshmojë në gjyqin e vazhdueshëm për shpifje mes Johnny Depp dhe Amber Heard.Një burim i afërt me Depp, konfirmon për...

Partnerja e Dybala ‘i vë flakën rrjetit’; bën promocionin e këngës...

0
Oriana Sabatini, partnerja e futbollistit të njohur të Juventusit, Paolo Dybala, është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Shkaku përse po flitet kaq shumë...
Ish-partnerja e Stresit, Keisi: Jemi ende të martuar, komunikojmë shumë mirë me njëri-tjetrin

Ish-partnerja e Stresit, Keisi: Jemi ende të martuar, komunikojmë shumë mirë...

0
Reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj - Stresi dhe ish-partnerja e tij, Keisi, prej vitesh kanë qenë shumë të diskutuar në shtypin rozë.Ndarja e tyre...

A ka veshur të brendshme Georgina? Partnerja e Ronaldos po i...

0
Georgina Rodriguez, partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo është një ndër femrat më të komentura në rrjetet sociale. Së fundmi Georgina ka postuar një foto në...

Messi dhe partnerja kapen në momente…

0
Lionel Messi është fotografuar me partneren e tij mbresëlënëse, Antonela Roccuzzo, gjatë pushimeve që ata po kalojnë me familjen e Luis Suarez në Ibiza. Futbollisti argjentinas është fotografuar duke u përqafuar me gruan...

Burra kujdes! Nëse partnerja juaj e bën këtë gjë gjatë seksit,...

0
Një studim i fundit tregon se nëse femrat bëjnë një gjest në shtrat, atëherë ato janë të prirura më shumë për të tr.adhtuar. Por, për...

Partnerja e Ronaldos provokon rëndë me imazhet e fundit nga plazhi

0
Georgina Rodriguez duket tejet seksi. Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, duket tejet joshëse në imazhet e fundit, shkruan lajmi.net. Teksa po shijon pushimet në det,...

‘Kahraman’ rikthehet me një serial të ri dhe nuk do ta...

0
Aktori Ozcan Deniz është ndër figurat kinematografike më të njohura në Turqi dhe jashtë vendit. Ai e ka nisur aktrimin që në vitet ’90 dhe...

Partnerja e Ronaldos e nis verën me imazhet më të ‘nxehta’...

0
Georgina vazhdon të paraqitet joshëse nga pushimet. Georgina Rodriguez ditët e fundit ka publikuar imazhe të njëpasnjëshme nga jahti luksoz. Në disa prej fotove, ajo u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS