32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Partneritet

Etiketim: partneritet

Kim: SHBA-të në partneritet të ngushtë me Shqipërinë për projekte të...

0
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Shqipëri, Yuri Kim tha sot se SHBA-të do të ketë një partneritet të ngushtë me Shqipërinë për projektet...

​Më 24 korrik nis webinari “Kosova: partneritet dhe mundësi”

0
Ambasadori i Italisë në Kosovë, Nicolas Orlando ka njoftuar se më 24 korrik do të fillojë webinari “Kosova: partneritet dhe mundësi”, në të cilin...

Mediat serbe: A po ofron Macron “partneritet te privilegjuar” me Ballkanin?!...

0
Presidenti i Francës Emmanuel Macron, njeriu që me veton e tij bllokoi çeljen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë dhe Maqedonisë së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS