27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Partisë

Etiketim: partisë

SHBA mund t’u mohojë vizat anëtarëve të Partisë Komuniste të Kinës

0
Administrata e Presidentit Trump po shikon mundësinë e ndalimit të udhëtimeve për të gjithë anëtarët e Partisë Komuniste Kineze dhe familjet e tyre, një...

Hapja e Partisë Demokratike, flet në Open Edi Paloka

0
Partia Demokratike prej disa ditësh po zhvillon takime me qytetarët duke nisur fushatën e saj. Në media ka qarkullon lajmi se Partia Demokratike ka...

Hapja e Partisë Demokratike/ Bolino: Propagandë, ja ku ndryshon nga hapja...

0
Në Open në Top Channel po diskutohet për Partinë Demokratike dhe hapjen që ajo ka nisur, ku në media është artikulua si një hapje...

Zyrtare/ LDK-ja shkarkon nga funksionet e partisë Vjosa Osmanin

0
Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa, ka njoftuar se nga 123 anëtarë aktual të Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së janë përgjigjur 70...

Kodi i ri elektoral/ Nga hapja e kutive tek mosregjistrimi i...

0
Ekspertët e reformës zgjedhore po i japin dorën e fundit draftimit të marrëveshjes politike për kapjen e afateve të reformës zgjedhore. Sipas parashikimeve te mazhorancës brenda...

Kodi i ri elektoral/ Nga hapja e kutive tek mosregjistrimi i...

0
Ekspertët e reformës zgjedhore po i japin dorën e fundit draftimit të marrëveshjes politike për kapjen e afateve të reformës zgjedhore. Sipas parashikimeve te mazhorancës brenda te...

Sekretari i Partisë Socialiste Italiane: Shembja e teatrit humbje e madhe...

0
Në emisionin ''Tempora'' nga Sonila Meço në ''RTV Ora'', u transmetua intervista eksluzive me Sekretarin e Partisë Socialiste Italiane, Vincenzo Maraio. Alba Kepi: ''Pak ditë më...

Numri 3 i partisë së Merkel, Wadephul: Shembja e Teatrit rrezikon...

0
Një nga 3 njerëzit më të rëndësishëm të CDU-së së kancelares gjermane, Johann Wadeful ka bërë sot një deklaratë të fortë, që paralajemrim se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS