33.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Partin

Etiketim: Partin

Debati për Butrintin/ Rama sulmon opozitën: Budallallëku në partinë tuaj sëmundje...

0
Pjesë e debatit në parlament mes Ministres së Kulturës, Elva Margariti dhe deputetes së PD Ina Zhupa, u bë sot edhe kryeministri Rama."Një temë...

Ftesa e Sali Berishës për të rikthyer në Partinë Demokratike figurat...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ftoi një natë më parë të larguarit nga Partia Demokratike, si Jozefina Topalli, Majlinda Bregu, Arben Imami dhe Astrit Patozin, që...

Kushtetuesja rrëzon Partinë Demokratike për ngritjen e një komisioni “Beccheti”

0
Gjykata Kushtetuese ka rrezuar kerkesen e PD për ngritjen e një komisioni hetimor për çeshtjen Becchetti.Sipas vendimit të arsyetuar nuk gjykata se nuk u...

Çupi zbulon se kush mund ta shpëtojë Partinë Demokratike nga kriza

0
Analisti Frrok Çupi tha se e vetmja figurë që do të ngrejë në këmbë Partinë Demokratike mund të vije vetëm nga rrethi mbështetës i...

Sejamini: Berisha është i vetmi që mund ta mbajë partinë të...

0
"Berisha do të vijë në krye të partisë pasi është i vetmi që mund ta mbajë partinë të bashkuar". Kështu është shprehur gazetari Neritan...

Berisha: Më 6 Mars demokratët votuan Partinë e vërtetë Demokratike

0
Ish-kryeministri Sali Berisha tha se 6 Marsi tregoi se cila është opozita e vërtetë.Në një konferencë për shtyp këtë të mërkurë, ai u shpreh...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS